Konkurs Życie to…

Wyniki konkursu! 

Informujemy, iż konkurs "Życie to..." został roztrzygnięty. Poniżej przedstawiamy wyniki: 

1. Michał Stawowy (391 głosów)

2. Sebastian Kuczała (347 głosów) 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie a zwycięzcom gratulujemy ! 

 

Drodzy Uczestnicy !

Informujemy, iż z powodu awarii serwera  II etap konkursu - głosowanie internautów, zostaje przesunięty na 31 marca. Do tego czasu organizator zobowiązuje się do przesłania filmików konkursowych na adresy mailowe uczestników. 

Prośba do osób, które przesłały filmiki, o skontaktowanie się z organizatorem poprzez adres mailowy zgodanazycie@gmail.com, ponieważ wraz z powyższą awarią utracone zostały kontakty do Uczestników. 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy! 

 

NA CZYM POLEGA KONKURS?

Czym dla Ciebie jest „Zgoda na życie”? Jak opiszesz to, co dla ciebie najcenniejsze? Jeśli też uważasz, że warto wyrazić zgodę i przekazać drugiemu człowiekowi dar życia, kiedy twoje dobiegnie końca – weź udział w naszym konkursie!

Zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego filmiku, w którym dokończysz zdanie „Zgadzam się, bo życie to…” .

UWAGA! Film może mieć maksymalnie 7 sekund. I pamiętaj – nie nagrywaj wstępu „Zgadzam się, bo życie to…”. Powiedz tylko zakończenie zdania.

My odeślemy Ci następnie link do twojego nagrania na YouTubie kampanii.

Jeśli post, w którym go udostępnisz na Facebooku, zbierze największą liczbę głosów – wygrywasz! Jest o co walczyć, ponieważ nagrody za pierwsze i drugie miejsce to Gift Card na przygodę życia z: https://prezentmarzen.com/ o wartości odpowiednio 500 i 1000 PLN.

Zgłoszenia możecie przesyłać do 29 lutego!

Liczymy na Waszą kreatywność – jeśli potrzebujecie inspiracji, zerknijcie jak z zadaniem poradzili sobie ambasadorzy naszej kampanii J

Szczegółowe zasady udziału w konkursie znajdziecie w Regulaminie. 

Wypełnij zgłoszenie

(maks. 512 MB)

Filmy konkursowe

Zobacz więcej

Ministerstwo Zdrowia (logo)
Narodowy Program Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej na lata 2001 — 2020 finansowany przez ministra zdrowia
Narodowy Program Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej (logo)

Partnerzy kampanii

Polskie Stowarzyszenie sportu po transplantacji        ​Dawca.pl        Poltransplant      Polska unia medycyny transplantacyjnej     Stowarzyszenie Transplantacji serca        Bieg po nowe życie      Organiści

Wampiriada        Życie po przeszczepie                 Tak dla transplantacji          krwiodawcy.org          Pasjonaci ratownictwa